12SC000WGP
Out of stock
Lenovo ThinkCentre Neo 50a 24 Gen 5 AIO PC - 13th Generation Core i7 13620H Processor 8-GB 512-GB SSD Intel UHD Graphics 23.8" Full HD 1080p IPS 250nits AG Display TPM (Luna Grey, Lenovo 1 Year Direct Local Warranty, NEW)
Rs. 248,000.00

| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Category | Desktops |
| Processor Type | Intel® Core™ i7-13620H |
| Processor Speed | 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB |
| Hard drive size | 512 GB SSD |
| Optical Drive | No |
| SSD | 512 GB SSD |
| Graphic Series | Intel UHD Graphics |
| Dedicated Graphics | No |
| Graphic Memory | Shared |
| Type of Graphic Memory | Intel |
| Switchable Graphics | - |
| Graphics Processor | Intel® SoC Platform |
| Color | Grey |
| Installed RAM | 1x 8GB SODIMM DDR5-5200 Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable Up to 32GB DDR5-5200 |
| RAM | 8 GB |
| Operating System | DOS |
| Bluetooth | BT 5.2 |
| LAN | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Wifi | Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2x2 |
| Condition | New |
| Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) |
| HDMI | 1x HDMI®-in 1.4 1x HDMI®-out 2.1 TMDS |
| Camera | 5.0MP |
| Manual | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_50a_24_Gen_5?M=12SC000WGP |
| Warranty | 1 Year Warranty |
Lenovo ThinkCentre Neo 50a 24 Gen 5 13th Generation Core i7 13620H Processor Intel UHD Graphics 23.8-inch Full HD 1080p IPS 250nits AG Display Luna Grey Color with Lenovo 1 Year Direct Local Warranty Brand New All-in-One Desktop PC Latest Price in Pakistan is Rs. 248,000.
Write Your Own Review