Deskjet 2320
In stock
HP Color Deskjet 2320 3 in 1 Printer (Local Shop Warranty)
Rs. 19,000.00

| Warranty | 01 Year Local Shop Warranty |
|---|---|
| Brand | Hp |
| Series | Laserjet |
| Memory | 128 MB SDRAM, 32 MB flash |
| Paper Input | 60 sheet input tray |
| Paper Output | 25-sheet output tray |
| Paper Types | Plain paper, Photo paper, Brochure paper |
| Dimension | 425.2 x 304.1 x 149.1 mm 4 |
| Printer Weight | 3.42 kg |
| Power | Input voltage: 220 to 240 VAC (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 3Hz) |
| Duplex Print | No |
| Print Resolution | Up to 1200 dpi |
| Copy Feature | Yes |
| Scan Feature | Yes |
| Wireless | No |