Ease EMTi5
Out of stock
Ease EMTi5 Mini Tower PC-12th Generation Core i5-12400 Processor 8GB RAM DDR4 1 Terabyte Hard Drive Intel Integrated Graphic KB & Mouse Included W11 Pro (Black, NEW)
Rs. 102,500.00

| Brand | EASE |
|---|---|
| Category | Desktops |
| Processor Type | 12th Generation Core i5 12400 Processor |
| Processor Speed | 4.4 GHz, 6 Core, 12 Threads 18M Cache |
| Hard drive size | 1 Terabyte HDD |
| SSD | None |
| Graphic Series | Intel Integrated Graphics |
| Color | Black |
| Installed RAM | 8GB DDR4 |
| RAM | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Condition | New |
| Warranty | No Warranty |