Dell Pro Tower QCT1250 PC With E2225HM 22-Inch Monitor
Out of stock
Dell Pro QCT1250 Tower PC - Arrow Lake - Intel Core Ultra 5 235 vPro Processor 8-GB 512-GB SSD Intel Integrated Graphics Keyboard & Mouse Included DOS with Dell Pro E2225HM 22" 1080p Display Monitor (Black, 3 Years Direct Local Warranty, NEW)
Rs. 209,000.00

| Brand | Dell |
|---|---|
| Category | Desktops |
| Processor Type | Intel Core Ultra 5 235 vPro (14 Cores, 18 Threads, 18 MB Intel Smart Cache) |
| Processor Speed | 2.9 GHz Base, up to 4.4 GHz Max Turbo |
| Hard drive size | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Optical Drive | - |
| SSD | 512 GB SSD |
| Graphic Series | Intel Integrated Graphics |
| Dedicated Graphics | No |
| Graphic Memory | Shared |
| Type of Graphic Memory | Intel |
| Switchable Graphics | No |
| Graphics Processor | Intel Q870 |
| Color | Black |
| Installed RAM | 1 x 8 GB DDR5 up to 4800 MT/s, |
| RAM | 8 GB |
| Operating System | DOS |
| LAN | RJ-45, 10/100/1000 Mbps |
| Condition | New |
| Ports | 2 × USB 2.0 (480 Mbps, SmartPower On), 2 × USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 (TMDS) port |
| Manual | www.Dell.com |
| Warranty | 3 Years Warranty |
Dell Pro QCT1250 Core Ultra 5 8GB RAM 512GB SSD Black Color Brand New Tower PC with Dell Pro E2225HM 22-inch 1080p LED Monitor, Keyboard & Mouse Included Latest Price in Pakistan is Rs. 209,000. Paklap provides cash on delivery services in Lahore, Karachi & Islamabad.
Write Your Own Review