F0HN000SAX
Out of stock
Lenovo IdeaCenter 24IRH9 AIO PC - 13th Generation Core i5 - 13420H Processor 8GB 512GB SSD 23.8-Inch Full HD 1080p IPS 250nits AG TouchScreen Display Intel UHD Graphics KB & Mouse Included (1 Year Lenovo Direct Local Warranty)
Rs. 214,900.00

| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Category | Desktops |
| Processor Type | Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core Processor |
| Processor Speed | up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB |
| Hard drive size | - |
| Optical Drive | - |
| SSD | 512 GB SSD |
| Graphic Series | Intel Integrated Graphics |
| Color | Grey |
| Installed RAM | DDR5 Upto 8GB |
| RAM | 8 GB |
| Operating System | DOS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wifi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Condition | New |
| Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI®-in 1.4 1x HDMI®-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| HDMI | 1x HDMI®-out 2.1 TMDS |
| Camera | 5.0MP |
| Manual | https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_24IRH9?M=F0HN000SAX |
| Warranty | 1 Year Warranty |